cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
1 Reply
Fabio
Valued Advisor
Valued Advisor

Re: Linux Red Hat and 5638

most of the times you can just use the .ppd file and install the machine with your cups...

0 Kudos
bobmag
New Member
New Member

Konsola Nintendo – plusy i minusy

Product Name: Other - specify product in post


Dużo widzieliśmy reklam o konsoli Nintendo, jednak w dalszym ciągu nie wiemy o niej zbyt wiele. Kusi nas jej wygląd oraz opcja trójwymiarowego obrazu. Poniżej opiszemy kilka zalet i minusów Nintendo, które warto znać przed zakupem, aby nie być za bardzo rozczarowanym.
Jeśli chodzi o rozwój techniczny, konsola Nintendo stoi tylko nieco wyżej od modelu PSP, a niżej od modelu Apple. Typ Nintendo 3DS jest kompatybilny z wcześniejszymi grami występującymi w standardowym modelu 3DS, więc nie musimy się obawiać tego, że nie damy rady włączyć takiego hitu jak gra Mario. Spośród konsoli nie wyróżnia jej zbyt wiele, mimo tego, że posiada trochę dodatkowych funkcji. Jednak się są one na tak wysokim poziomie, aby móc je zachwalać, jest to na przykład aparat. W dużo lepszym stanie jest odtwarzacz muzyki, jednak dla samego słuchania muzyki rozmiary do noszenia w kieszeni nie są zbyt wygodne. Jednak te konsole to prawdziwy raj dla maniaków gier, ponieważ sterowanie jest udoskonalone a obraz jest wręcz wyśmienity. Posiadają one również taką funkcję jak StreePass, który przydaje się przy wymianie danych między dwoma eurortv użytkownikami, jednak nie jest to dobry argument za kupnem .
Obraz gier, powstający w Nintendo jednak jest tylko wtedy  idealny, kiedy nie poruszamy konsolą. Wtedy nasze marzenie o tej konsoli może zaniknąć. Co więcej, coraz trudniej o kupno takiej konsoli oraz jak już wcześniej zostało wspomniane, nowe funkcje nie są zbyt udoskonalone, przez co możemy zostać nieco rozczarowani zakupem. Ponadto bateria nie należy do najlepszych, ponieważ trzyma do maksymalnie 5 godzin, czyli przeciętnie około 3 godzin. Cena gier nie jest też zbyt zachęcająca bo może dojść nawet do 200 złotych, a wyboru również dużego nie ma.
Na takiego typu urządzenie trzeba przeznaczyć około 1000 złotych. Może niezbyt dobrą ocenę wystawiliśmy Nintendo, ale na pewno dalej będzie ona posiadać rzeszę zwolenników. Jeśli jednak mielibyśmy wybierać , na pewno byłby to inny model. Kiedy zależy nam tylko na niewielu grach oraz bardzo dobrej jakości obrazu, polecamy aby kupić Nintendo, a nasze marzenie, które powstawało podczas oglądania reklam, spełni się.

0 Kudos